FancyMom partneru programmas lietošanas noteikumi

FancyMom partneru programmas lietošanas noteikumi.

1. Par partneru programmas biedru var kļūt jebkurš, kas sasniedzis 18 gadu vecumu.

2. Partneru programmas lietošana iz bez maksas un bez saistībām tās lietotājiem.

3. Lai kļūtu par FancyMom partnerprogrammas biedru:

a)  jāpieregistrējas fancymom.com mājaslapā asadļā Partneri (saite - http://fancymom.com/index.php?route=affiliate/account) izveidojot savu partnera kontu, un norādod savu e-pasta adresi, vārdu, uzvārdu, telefonu un adresi.  Maksājuma informācijas sadaļā ir jāizvēlās vai saņemt komisijas maksājumus ar bankas pārskaitījumu, vai ar PayPal palīdzību, attiecīgi norādot vai nu savus bankas rekvizītus, vai PayPal e-pasta adresi;

b) jāpiekrīt Partneru programmas noteikumiem;

c) jāsagaida FancyMom aministrātora apstiprinājums.

4. Lai sāktu pelnīt naudu ar FancyMom partnerprogrammas palīdzību Partnerim , iesakot Fancymom produktus,jāizmanto sava partnerkonta sadaļā „Parntera uzskaite” atrodama  „izveitojama saite”, kas automātiski satur unikālu konkrētam partnerim radītu uzskaites kodu.

5. Partneru komisijas maksājumus aprēķina 14 dienu laikā pēc pasūtījuma, kas veikts un apmaksāts, izmantojot partnersaiti, ar iespējāmību to pārrēķināt gadījumā, ja mainās kopējā pasūtījuma summa, kad klients atgriež vai apmaina kādu no pasūtījuma produktiem.

6. Šobrīd partnerkomisijas likme tiek noteikta 5% līmenī. Tā tiek piemērota produktu kopējai summai pēc atlaižu piemērošanas un pirms piegādes izmaksu pievienošanas. FancyMom patur tiesības līdz katra gada 31. janvārim pārskatīt partneru programmas komisijas likmi.

7. Partnerim ir tiesības saņemt nopelnīto komissijas summu atlaides veidā, vai naudas izteiksmē.

a) Atlaides formā komisijas nauda var tikt izmaksāta partnerim jebkurā brīdī neatkarīgi no nepelnītas summas apjoma.

b) Komisijas maksa naudas izteiskmē tiek ieskaitīta partnerim tikai kad nopelnīta summa pārsniedz 3 eiro, bet ne biežāk ka reizi mēnesī.

8. Pirms pirmās komisijas maksas izmaksas veikšanas FancyMom īpašnieks lūgs partneri aizpildīt un atsūtiīt  parakstītu līgumu par sadarbību.

9. Nosūtot partnerim komisijas maksājumu FancyMom apņemas aprēķināt un samaksāt par partneriem Latvijas rezidentiem, Latvijas valsts likumā noteiktu ieņēmuma nodokli.